Укр
Рус





Код товару: KM_3411670
Характеристики
Гідравлічний ручний інструмент SKP 8 призначений для пробивання отворів у листових матеріалах. Забезпечує точність та ефективність роботи при монтажі електротехнічних і будівельних систем. Завдяки набору матриць дозволяє виконувати отвори різних розмірів у сталі, алюмінії та міді.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | АСКО УКРЕМ |
| Серія | SKP 8 |
| Артикул | A0170010107 |
| Тип | гідравлічний просічний інструмент |
| Призначення | пробивання отворів у листових матеріалах |
| Товщина листа (нержавіюча сталь) | до 1.6 мм |
| Товщина листа (алюміній, мідь, сталь) | до 3.2 мм |
| Максимальне зусилля | 8.9 т |
| Хід поршня | 25 мм |
| Вага | 10.52 кг |
| Набір матриць | 21,8; 27,6; 34,1; 42,7; 48,7; 60,5 мм² |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 511 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00