Відгуки (81)

4.85
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Слава22.06.2026

М'яка, завдяки спирту «Люкс» на основі ячменю та льодовикової води. Відсутній різкий запах. П'ється легко навіть без сильного охолодження. На ранок – чиста голова, звичайно, при розумному вживанні. Один із найкращих варіантів у категорії «преміум».

    Переваги
    Преміум-клас, м'якість
Леонід16.06.2026

Вона не дарма вважається світовим еталоном. Завдяки використанню найчистішої талої льодовикової води смак напою неймовірно м’який, свіжий і кришталево чистий. У неї немає жодного натяку на різкий спиртовий запах, який притаманний дешевшому алкоголю. Вона п’ється надзвичайно легко навіть без сильного охолодження. Формат 0.5 л у впізнаваній пляшці з ефектом «танучого льоду» - це ідеальний об’єм для гарної вечері або затишної зустрічі.

    Переваги
    Смак
    Недоліки
    Немає
Віталій04.04.2026

Горілка залишає дуже хороше враження. Смак м’який, чистий, без різкого спиртового удару, легко п’ється навіть у чистому вигляді. Відчувається легка зернова нотка, післясмак приємний і не пече.

Ірина02.03.2026

Люблю коктейлі з цією горілкою влітку , холодні з людом сок ананасу , смачна , запашна , головне що в магазині я її ніде не бачу , а тут завжди є ! Брала багато разів !

    Переваги
    Смачна
    Недоліки
    Немає
Любомир29.01.2026

Якість горілки поза конкуренцією,споживання навіть у великих об'ємах,без наслідків.Придбали 2 ящика на ювілей,всі задоволені,м'яка, чистий смак,преміально виглядає на столі,гості задоволені.Дійсно якісний продукт, рекомендую.

    Переваги
    Всесвітньо відомий бренд.Ціна-якість.
    Недоліки
    За повну вартість,ціна завищена,по акції то що треба.
Микола18.12.2025

Горілка мені дуже сподобалась 👍 — м’яка, чиста, без різкого післясмаку, чудово йде як у чистому вигляді, так і в коктейлях. Не залишає «сухого» відчуття, добре охолоджується, що робить її приємною для споживання з друзями або на свято. За свою ціну — реально якісний варіант 🍸.

Юлія01.12.2025

М’який смак і приємний аромат, без різкого післясмаку. П’ється легко, на ранок голова не болить, можна вживати як самостійно, так і для приготування коктейлів. Трохи зависока ціна, як для мене, але вона вартує своїх грошей.

Наталія20.10.2025

Гарна горілка в оригінальному смаку

Віталій24.09.2025

Якісна горілка з м’яким смаком. П’ється легко, без різкого запаху й післясмаку. Добре підходить як у чистому вигляді, так і для коктейлів. Ціна відповідає рівню бренду, можна брати впевнено.

Михайло17.09.2025

Не соромно поставити на стіл, коли прийдуть бажані гості ! Якісна горілка, і на наступний день ти просинаєшся без болі в голові !

    Переваги
    Якісна горілка
    Недоліки
    немає
Богдан12.09.2025

все супер, ніжний смак, та приємна ціна

    Переваги
    ціна, якість, смак
    Недоліки
    немає
Сергій02.09.2025

Водка Finlandia имеет чистый прозрачный цвет. Это результат многолетних традиций дистилляции, умелого соединения ячменя и чистейшей ледниковой воды. Кристально чистая, прозрачная водка имеет гладкий вкус, со согревающим, но не обжигающим, теплом и текстурой, полученной от отборного ячменя.

    Переваги
    смак, якість
    Недоліки
    -
Олег22.08.2025

Супер

    Переваги
    Смак
    Недоліки
    Немає
Надежда22.08.2025

Краща горілка по співвідношенюю ціна-якість(по акційній ціні), в плані не на кожен день, а шоб дійсно під святковий настрій добре посидіти і нормально проснутись. За інші смаки нічого сказати не можу(ті шо 37,5% мають). Ця добра-мягка горілка.

Олександр20.08.2025

одна з найкращіх середнячків по ціні та якості, не розчаровує якіст'ю вже багато років

    Переваги
    м'яка як завжди
    Недоліки
    немає
Дмитро06.08.2025

Смак цієї горилки за стількі років незмінний.

    Переваги
    Акційна ціна та смак
    Недоліки
    Немає
Богдан01.08.2025

Горілка Finlandia — ідеальний вибір купував її на весілля, і всі гості були в захваті від м’якого смаку та високої якості напою. Легко п'ється, не має різкого запаху, що дозволяє насолоджуватися святом без неприємних відчуттів. Якісний продукт, який став прикрасою нашого столу! Обов'язково буду купувати ще.

    Переваги
    Ціна, якість, легко п'ється.
    Недоліки
    Немає
Олександр18.07.2025

Загалом, "Finlandia" вважається якісною горілкою преміум-класу, яка заслуговує на свою репутацію завдяки м'якості та чистоті. Смак дійсно  м'який, без різкого спиртового присмаку. Її легко пити як у чистому вигляді, так і використовуючи для приготування різноманітних коктейлів. На ранок після вживання "Finlandia" похмілля взагалі відсутнє. Все завдяки  високій якості очищення та використання натуральних інгредієнтів - шестирядного ячменю та чистої льодовикової води, що дуже позитивно впливає на якість напою. Ціна на "Finlandia" повністю виправдана якістю. Головне - купувати її у надійних постачальників, щоб уникнути підробок. Купую постійно на Маудау, все добре.

Андрій25.06.2025

Смачненька, коли холодненька

Олександр 21.06.2025

Купив на День Батька . Останні роки не вживав саме Фінляндію з причини поганих наслідків від цього напою років 5-6 тому … можливо була підробка !! Але вирішив замовити .. і не пошкодував. Гостям сподобалось і саме головне без негативних наслідків для організму!! Голова не боліла !!

    Переваги
    Стабільна якість
    Недоліки
    Необхідність завжди контролювати щоб була дуже охолоджена
Юрій17.06.2025

Смачненька, коли холодненька)))

Магомед 25.04.2025

Финская водка оставила очень хорошее впечатление. Вкус мягкий и чистый, без резкого запаха, что говорит о высоком качестве . Водка Финляндия хорошо охлаждается и отлично подходит как для коктейлей, так и в чистом виде. В Финляндии чувствуется культура умеренного и уважительного отношения к алкоголю, а купить водку в Маудау за приемлемую цену за оригинал,очень приятно ! В целом, водка в Финляндия — качественный продукт, который заслуживает внимания.”

    Переваги
    Цена и качество
    Недоліки
    Нет
Лариса12.04.2025

Горілка Finlandia одна з найкращих на мою думку. Особливо якщо порівнювати у розрізі ціна/ якість. А за акційною яка є зараз, то взагалі топ. Я хоч і не поцівновувач горілки, але цю можу пару чарок випити. Однозначно рекомендую її тим, хто хоче отримати якісний продукт за адекватну ціну.

Ірина05.04.2025

Непогана горілка, без смаку спирту. Краще вживати охолодженою. На смак якісніша звичайна, без різних добавок. Середньої цінової політики, але досить достойна до святкового столу.

    Переваги
    Ціна, відсутність смаку спирту
Олег22.03.2025

Купую весь алкоголь на Маудау, горілка Фінляндія не виключення, проблем з якістю ніколи не було. Надзвичайно м'яка горілка, особливо охолоджена до 6 градусів, на ранок ніколи голова не боліла. Після цієї горілки, інша здається сивухою, особливо якщо пити одночасно дві різних. Що дуже подобається, то це формат півлітрової бутилки, виглядає солідно, струнка, вузенька зручно в руці лежить.

Олексій 19.03.2025

Дуже м'яка і легенька горілка. Рекомендую!

    Переваги
    Легко п'ється
    Недоліки
    Немає
Сергій10.03.2025

Горілка нічім не відрізняється від українськіх брендів, на смак горілка як горілка, жодної м'якості в смаку я не виявив.

    Переваги
    Вироблена в Фінляндії
    Недоліки
    Обычна на смак
Олена28.02.2025

Купую для різних міксів, приємний аромат і жодних проблем зранку

    Переваги
    смак
Юрий25.02.2025

Не стоит своих денег! Здесь фины промазали и не постарались! Ничего хорошего не скажу про эту водку!

    Переваги
    Нет
    Недоліки
    Все
Максим18.02.2025

Горілка дійсно якісна, але від великої кількості вам все ж буде погано на ранок. Ідеально для коктейлів!

    Переваги
    Якість
    Недоліки
    Ціна
Горілка Finlandia 40% 0.5 л (37541)

Горілка Finlandia 40% 0.5 л (37541)

В наявності

312 ₴

-14%

269 ₴

+2.69 балобонусів
0 800 75 83 68

Безкоштовно з будь-яких номерів

0 44 355 83 68

Дзвінки згідно тарифів вашого оператора

Слідкуйте за нами:

Ми приймаємо:

Встановлюйте наш додаток
appstoregoogleplay

© Інтернет-магазин MAUDAU 2026