Укр
Рус

Код товару: AR_3015829
IP-камера, купольні, Розміщення - на вулиці, дротові, 2 Мп (1920 x 1080), 1/2.9", інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | купольні |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 2 Мп (1920 x 1080) |
| Розмір матриці | 1/2.9" |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Особливості | підтримка PoE |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | розпізнавання об'єкту, виявлення руху, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 300 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 104 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамічний діапазон | DWDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 51° |
| Кут огляду по горизонталі | 94° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, ICMP, HTTP, IPv6, UDP, DHCP, RTP, RTSP, DNS, NTP, IGMP, QoS |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 817 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00