Укр
Рус

Код товару: AR_3015814
IP-камера, купольні, Розміщення - на вулиці, бездротові, 4 Мп (2560 x 1440), 1/2.9", інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | купольні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/2.9" |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP66 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | розпізнавання об'єкту, виявлення руху, виявлення транспортних засобів, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 593 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 49° |
| Кут огляду по горизонталі | 91° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | ONVIF, QoS, RTCP, TLS, SDK, SSL, TCP/IP, ICMP, HTTP, UDP, HTTPS, DHCP, RTP, RTSP, IPv4, DNS, NTP, IGMP, FTP, UPnP, Bonjour |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 861 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00