Укр
Рус

Код товару: AR_3015808
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | PTZ |
| Тип підключення | дротові, бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 3 Мп (2304 x 1296) |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка карт пам'яті, вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку |
| Клас захищеності | IP66 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення вторгнення, виявлення руху |
| Вага | 405 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 183 мм |
| Глибина | 136 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +50°C |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Додаткові функції | звукова сигналізація |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 44° |
| Кут огляду по горизонталі | 82° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 3.6 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 3.6 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 062 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00