Укр
Рус

Код товару: AR_3015703
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Особливості | вбудований динамік зворотного зв'язку, підтримка карт пам'яті, працює від акумуляторної батареї, можливість роботи від сонячної батареї, вбудований мікрофон |
| Клас захищеності | IP65 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху, виявлення об'єкта |
| Вага | 330 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 121 мм |
| Діапазон робочих температур | -10°С ~ +55°С |
| Динамік зворотного зв'язку | присутній |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", Push-повідомлення, звукова сигналізація |
| Колір | білий |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 5 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 861 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00