Укр
Рус

Код товару: AR_3016210
Кофемолка TEFAL The Original Grinder (GT110838)
Подрібнити кавові зерна для улюбленого напою, що бадьорить, вам допоможе роторна кавомолка TEFAL GT110838 потужністю 180 Вт. Гострі ножі ретельно перемелюють зерна, тому ваша кава завжди буде смачною і ароматною. Крім того, за допомогою цього приладу можна подрібнити горіхи, спеції, шматочки твердих фруктів. Місткість кавомолки становить 50 г.
Корпус TEFAL GT110838 виконаний з міцного пластику чорного кольору. Помел здійснюється за допомогою натискання на кришку. Крім того, кавомолка забезпечена системою блокування включення при знятій кришці. До тих пір, поки вона не буде щільно закрита, прилад не включиться.
Компанія Tefal відома і популярна у всьому світі. Багато років праці дозволили компанії вирости в потужного виробника, відомого у всьому світі, в першу чергу завдяки різноманітному посуду, що має антипригарне покриття. Немає рівних компанії Tefal і у випуску таких продуктів, як скороварки, електроприлади для кухні, праски, ваги, прилади, призначені для приготування напоїв та їжі.
Tefal має представництва в 120 країнах світу, продукція фірми Tefal унікальна, вона в стані перетворити процеси догляду за білизною, приготування їжі в комфортні і приємні заняття, полегшує зусилля людини в цих процесах. Дизайн приладів, випущених під знаком цієї торгової марки яскраво індивідуальний, відрізняється стильністю і сучасністю.
Компанія Tefal не спочиває на лаврах - вона весь час знаходиться в пошуку і прагне до нових досягнень, бажаючи, щоб її продукція по максимуму відповідала запитам покупців, приносила користувачам комфорт і задоволення від застосування продуктів Tefal, особливо при використанні їх в процесі приготування їжі.
| Тип | ножові (роторні) |
| Місткість | 50 г |
| Потужність | 180 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик, метал + пластик, метал |
| Оснащення | захист від перегріву |
| Функції | подрібнення горіхів, подрібнення спецій, подрібнення трав |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 0.8 кг |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Особливості | система "1-2-3" – швидке подрібнення у три простих кроки |
| Тип управління | механічний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 938 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00