Укр
Рус

Код товару: AR_3014783
GV-001-H05P - якісний некерований мережевий комутатор від компанії Green Vision.
Корпус виробу виконаний з надійного пластика. Пристрій оснащений світлодіодною індикацією активності роботи портів.
Комутатор відповідає стандартам IEEE802.3, IEEE802.3u, а також підтримує IEEE 802.3 x для режиму повного дуплексу і напівдуплексу.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Вага | 0.130 кг |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Кількість 100FX портів | 5 х 10/100 - RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 1 Гбит/с |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від -20˚ до 50˚ C |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Ширина | 81 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
543 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00