Укр
Рус

Код товару: AR_3014846
MikroTik netPower 16P (CRS318-16P-2S+OUT) - PoE комутатор для зовнішнього розміщення c 16 Gigabit Ethernet PoE Out 802.3af/at портами для подачі живлення на сумісні пристрої та двома портами SFP+ для підключення до оптоволоконних ліній 1G/. Дозволяє організувати живлення кількох точок доступу або IP-камер та кількох каналів зв'язку на висоті. Завдяки міцному та компактному всепогодному корпусу свитч можна встановлювати в будь-яких умовах – на вологих горищах, у ліфтових шахтах, а також на щоглах та стовпах з використанням хомутів. Неблокуюча пропускна спроможність становить 36 Gbps, комутаційна спроможність – 72 Gbps та швидкість обробки пакетів досягає 53.6 Mpps.
Сам пристрій не має вбудованого перетворювача напруги. Вам потрібен блок живлення 24 В, щоб мати вихід 24 В PoE, і/або блок живлення 48 В, щоб мати вихід 48 В PoE (IEEE 802.3 at/af).
Блок живлення НЕ входить до комплекту постачання.
| Тип | керований |
| Форм-фактор | вуличний |
| Кількість портів | 18 |
| Вимоги PoE | PoE 48 Вт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE+ |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at (PoE+) |
| Висота | 78 мм |
| Глибина | 212 мм |
| Кількість Uplinks портів | 2 x 10GE SFP+ |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 72 Гбіт/с |
| Порти | 16 x 10/100/1000 Ethernet PoE+, 2 x 10G SFP+ |
| Робоча температура | від -40˚ до 70˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 53.6 Mpps |
| Ширина | 303 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 462 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00