Укр
Рус

Код товару: AR_3014794
некерований, настільний/в стійку, Портів - 8, Gigabit Ethernet, Комутація - 16 Гбіт/с, МАС - 4000 адрес, Робота - від 0˚ до 40˚ C, Зберігання - від -40˚ до 70˚ C, Ш - 294 мм, Г - 180 мм, В - 44 мм, 0.6 кг, 8x10/100/1000TX
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 8 |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Буфер пакетів | 1.5 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 294 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 930 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00