Укр
Рус

Код товару: AR_3014757
Tp-Link TL-SG116P 16-портовий гігабітний настільний комутатор із PoE+
Виділені 16 портів PoE + (бюджет 120 Вт) для численних застосувань
Відповідність стандарту 802.3af/at PoE + підтримує до 30 Вт на кожному порту PoE. Загальний бюджет потужності PoE потужністю 120 Вт для 16× портів PoE + відкриває широкий спектр застосувань, таких як спостереження за офісами, гуртожитками та малим бізнесом. Він повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами тощо.
Ідеально підходить для IP-спостереження — передача до 250 м
З розширеним режимом відстань передачі PoE досягає до 250 м — ідеально підходить для розгортання IP-камери на великих територіях. Швидкість портів у розширеному режимі знизиться до 10 Мбіт/с. Фактична відстань передачі може змінюватися залежно від енергоспоживання пристроїв PoE або якості та типу кабелю.
Забезпечте безперебійність і безпеку мережі за допомогою пріоритетності та поділу портів
Самовідновлення системи за допомогою PoE Auto Recovery
Комутатор автоматично виявляє та перезавантажує пристрої PD, такі як камери та точки доступу, коли вони потрапляють в автономний режим або не відповідають, гарантуючи стабільну роботу пристроїв, підключених до PoE, без необхідності ручного моніторингу та перезапуску.
Інтелектуальне управління живленням
Коли загальне споживання енергії перевищує 120 Вт, інтелектуальне управління живленням скоротить потужність порту з нижнім пріоритетом. Це забезпечує високий пріоритет живлення порту і захищає пристрій від перевантаження живленням. Він також автоматично визначає та забезпечує необхідну потужність для ваших пристроїв PoE, захищаючи ваше PoE та обладнання, що не належить до PoE, від пошкодження.
Міцний металевий корпус
Внутрішні компоненти TL-SG116P захищені високоякісним металевим корпусом для забезпечення тривалого терміну служби виробу. Пройшовши ряд суворих випробувань на надійність, TL-SG116P забезпечує продуктивність перемикання, від якої ви можете покластися.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 16 |
| Вимоги PoE | PoE 120 Вт, 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE+ |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000T |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | CE, FCC, RoHS |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af/at, Power over Ethernet, IEEE 802.3at (PoE+) |
| Висота | 25.4 мм |
| Глибина | 111.7 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 110-220 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | 16 x 10/100/1000 Ethernet PoE+ |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: кабель UTP категорії 3, 4, 5 (максимум 100 м), 1000BASE-T: кабель UTP категорії 5, 5e, 6 або вище (максимум 100 м), 100BASE-TX: кабель UTP категорії 5, 5e (максимум 100 м), EIA/TIA-568 100 Ом STP (максимум 100 м) |
| Споживана потужність (максимальна) | 144.28 Вт |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Функції L2 і L2 + | контроль потоку 802.3x, IGMP Snooping |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 23.8 Mpps |
| Ширина | 286 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 085 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00