Укр
Рус





| Клас корпусу | Геймерські |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | micro-ATX, Mini - ITX, ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Зовнішні роз'єми | Audio, 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 type C |
| Особливості | прогумовані ніжки, прозора передня панель, прозора бічна панель |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Встановлення довгих відеокарт | 420 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 6 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Side 2x12 см, Back 1x12/14 см, Bottom 3x12, 2x14 см |
| Максимальна висота процесорного кулера | 175 мм |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, скло |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | так |
| Розмір, мм | 415 х 378 х 285 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 256 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00