Укр
Рус








Код товару: AR_3006196
Особливості та переваги:
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотний |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Підтримувана діагональ | 42.5", 43", 45", 46", 47", 47.6", 48", 48.4", 49", 50", 51", 52", 54.6", 55", 53", 54", 44", 32", 38.5", 34", 35", 37", 39", 39.5", 40", 40.5", 42" |
| VESA | 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Відстань до стіни | 65 мм - 610 мм |
| Колір | чорний |
| Комплектація | кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації |
| Кут нахилу | -5/+8° |
| Кут повороту | 90° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 628 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00