Укр
Рус










Код товару: AR_3006202
Кронштейн ITech LCD522B має максимально просту та надійну конструкцію. Легко монтується на стіну та практично непомітний у використанні. Також кронштейн ITech LCD522B сумісний зі стандартами VESA та має оптимальні можливості з налаштування повороту та нахилу для максимально комфортного перегляду ваших улюблених фільмів.
| Призначення | для монітора, для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Підтримувана діагональ | 23.6", 23.8", 24", 38.5", 34", 35", 37", 39", 39.5", 40", 40.5", 42", 27.5", 25", 26", 27", 28.5", 29", 30", 31.5", 32", 28", 23" |
| VESA | 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 100 x 200 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Відстань до стіни | 56-204 мм |
| Колір | чорний |
| Кут нахилу | -8º ~ +5º |
| Кут повороту | 90° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
520 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00