Укр
Рус








Код товару: AR_3006192
для монітора, Тип - поворотно-похилий, мінімальна підтримувана діагональ - 10", максимальна підтримувана діагональ - 32", VESA - 75 x 75, 100 x 100, Максимальне навантаження - 10 x 4 кг, Нахил - ±45°, Поворот - 180°, Обертання - 360, кронштейн, монтажний комплект, інструкція, упаковка, чорний
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Підтримувана діагональ | 15.6", 16", 17", 18.5", 19", 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22", 23", 23.6", 23.8", 24", 10", 27.5", 18", 25", 13", 11", 12", 14", 26", 27", 28.5", 29", 30", 31.5", 32", 28", 15", 15.4" |
| VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Максимальне навантаження | 10 x 4 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | чорний |
| Комплектація | кронштейн, монтажний комплект, інструкція, упаковка |
| Кут нахилу | ±45° |
| Кут обертання | 360 |
| Кут повороту | 180° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 10" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Матеріал | метал |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 455 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00