Укр
Рус







Код товару: AR_3005542
сокет - AM4, AM5, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1600 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 25 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Підсвічування - немає
| Сокет | 1155, 1150, 1152, 1156, 1851, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 280 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1015 г |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 1600 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 118.30 CFM, 69.63 CFM |
| Покращення втулкової системи | Fluid Dynamic Bearing |
| Рівень шуму | 25 dB, 5 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin, 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 120 х 134 х 159 мм, 120 X 134 x 159 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 x 120 x 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 80000 год |
| Струм споживання вентиляторами | 0.19 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.39 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 731 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00