Укр
Рус

Код товару: AR_3014097
Тип - конвертний, Призначення - для офісу, Формат - A3, максимальна ширина ламінування - 330 мм, швидкість ламінування - 300 мм/хв, 462 х 152 х 67 мм
| Тип | конвертний |
| Призначення | для офісу |
| Формат | A3 |
| Холодне ламінування | так |
| Ламінування фотографій | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Реверс | так |
| Розміри | 462 х 152 х 67 мм |
| Температурний контроль | термостат |
| Товщина плівки | до 200 мкм |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 205 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00