Укр
Рус

Код товару: AR_3014110
Ламінатор lamiMARK Senator 231 (А4)
Для використання в школі, офісі і вдома.
Конвертний ламінатор, який використовує конвертну форматну плівку.
Формат до А4 (до 230мм), товщина плівки від 60 до 125мкм, швидкість ламінування 350мм/хв. Є розжим валів.
Гаряче ламінування, ламінування фотографій.
| Тип | конвертний |
| Призначення | для дому, для офісу |
| Формат | A4 |
| Потужність | 265 Вт |
| Метод нагрівання | зовнішній обігрів валів |
| Холодне ламінування | немає |
| Ламінування фотографій | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1,2 кг |
| Вибір температури | - |
| Двигун | синхронний змінного струму |
| Живлення | 220~240 В |
| Максимальна товщина ламінування | 0.5 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Реверс | немає; є розжим валів |
| Розміри | 360 х 102 х 66 мм |
| Система подачі листків | 2 вали |
| Температурний контроль | - |
| Товщина плівки | 60 - 125 мкм |
| Час готовності | 4 хв |
| Швидкість ламінування | 350 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 158 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00