Укр
Рус

Код товару: AR_3017643
Пила ланцюгова електрична ЗЕНИТ ЦПЛ-406/2800 Профи – це надійний інструмент для садово-паркових, будівельних і ремонтних робіт у побутових умовах (розпилу деревини, обрізання сучків, гілок дерев у саду, заготівлі дров, розпилу легких бетонів, пластмаси).
Дана пила має поздовжнє розташування двигуна, забезпечує добру збалансованість, маневреність. Для підтримки високого рівня безпеки на корпусі пилки перед передньою (поперечною) рукояткою встановлений захисний кожух, передбачене інерційне гальмо ланцюга, система запобігання випадковому включенню.
Завдяки системі автоматичного змащення ланцюга дана модель електропили зручна у використанні та легка у обслуговуванні. Інерційне гальмо ланцюга додатково посилює безпеку при роботі з цим спеціалізованим інструментом. Якісна збірка конструкції та підвищена зносостійкість деталей корпусу та внутрішніх вузлів підвищують надійність і значно збільшують термін служби пилки.
Пила ланцюгова електрична ЗЕНИТ ЦПЛ-406/2800 Профи в якості приводу використовує колекторний (щітковий) двигун потужністю 2800 Вт.
Ергономічна та зручна модель з високою швидкістю руху ланцюга забезпечує високу продуктивність.
Включення пилки відбувається через натискання клавіші на основній (задній) рукоятці.
Пиляльний ланцю практично миттєво досягає максимальної швидкості протягання 14,0 м/с при натисканні на клавішу і так само швидко зупиняється.
Вага моделі 5,45/6,2 кг.
Завдяки оптимальному співвідношенню потужності електродвигуна та ваги електропила ЗЕНИТ ЦПЛ-406/2800 Профи впевнено забезпечує інтенсивне напівпрофесійне використання.
| Тип | електропила |
| Призначення | професійний |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | бокове |
| Максимальна потужність двигуна | 2800 Вт |
| Довжина пильної шини | 406 мм |
| Функції | автоматичне змащення ланцюга, гальмо ланцюга, масло покажчик, антивібраційна система, індикатор рівня мастила, металевий зубчастий упор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.3 кг |
| Кількість ланок | 57 шт |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
| Об'єм масляного бака | 0.15 л |
| Рівень звукового тиску | 110 дБ |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 496 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00