Укр
Рус

Код товару: AR_3015065
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax, be |
| Швидкість Wi-Fi | 6500 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | MERCUSYS app |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3bz |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 43.3 мм |
| Глибина | 119 мм |
| Захист інформації | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Кількість антен | 6 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Підтримка технології MESH, Підтримка IPTV, З віддаленим керуванням, Підтримка WPS |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, l2TP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація IP-адрес, SPI Firewall |
| Швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с, 1 Гбіт/с |
| Ширина | 258 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 556 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00