Укр
Рус

Код товару: AR_3015032
Wi-Fi 6 оновлює вашу мережу
Технологія Wi-Fi останнього покоління забезпечує більшу швидкість, менше затримок і більшу пропускну здатність, забезпечуючи більше одночасно підключених пристроїв у вашій домашній мережі.
Висока швидкість потокового відео 8K
Значно покращена швидкість дозволяє одночасно вести трансляцію, завантажувати великі файли та грати. Потрібна більш висока швидкість? Перейдіть на частоту 5 ГГц із функціями збільшення швидкості для транслювання відео 8K без затримок.
Широке покриття Wi-Fi за допомогою передових технологій
Насолоджуйтесь стабільним Wi-Fi підключенням навіть на кухні та в спальні. Високопотужні FEM-модулі, 6 антен, технології Beamforming та 4T4R покращують покриття Wi-Fi, щоб ідеально відповідати вашим потребам та концентрувати силу сигналу на ваших пристроях.
Потужний процесор, що забезпечує стабільність у мережі
Оснащений високоефективним 64-розрядним процесором Qualcomm нового покоління Archer AX72 ефективно обробляє дані та зменшує затримку в мережі, забезпечуючи надійний та стабільний сигнал.
Підключайте більше пристроїв, будьте швидкими
Десятки пристроїв легко підключаються до високошвидкісної мережі, а потокова передача відео, ігри та офісні програми працюють без затримок.
OFDMA
Дозволяє різним пристроям спільно використовувати один потік передачі даних, підвищуючи ефективність.
MU-MIMO
Передача даних на різні пристрої одночасно за допомогою кількох потоків.
Вражаючий дизайн
Ефектний дизайн роутера відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, а велика кількість отворів вентиляцій гарантує відсутність перегріву.
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax (5 ГГц, до 4.8 Гбіт/c), ax (2.4 ГГц, до 574 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 4804 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | Tether |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Висота | 49.2 мм |
| Глибина | 147.2 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPA2-ENT, WPA-ENT, WPA3 |
| Кількість антен | 6 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | 4х4 MU-MIMO, фільтрація MAC-адрес, настройка гостьового доступу, Підтримка IPTV, Кнопки: Wi-Fi вкл/викл., WPS, RESET, POWER, IGMP Proxy, Підтримка технології Beamforming, OpenVPN сервер, Батьківський контроль, PPTP VPN сервер, IPv4/IPv6 |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, DHCP, DDNS, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6, OpenVPN |
| Функції міжмережевого екрану | SPI, захист від DDoS-атак |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 272.5 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 426 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00