Укр
Рус

Код товару: AR_3015057
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax, be |
| Швидкість Wi-Fi | 3600 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | TP-Link Tether |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3 |
| Вага | 600 г |
| Висота | 36 мм |
| Глибина | 176 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPA3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Особливості | Підтримка IPTV, Підтримка технології Beamforming, Підтримання VPN, Підтримка WPS, Підтримка MU-MIMO |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, IPv4, IPv6, l2TP |
| Процесор | Dual-Core 1.5 GHz |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація IP-адрес, захист від DDoS-атак, SPI Firewall |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 200 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 032 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00