Укр
Рус






Код товару: AR_3004805
сокет - AM5, чіпсет - AMD B650, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 192 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 7600 MHz, швидкість LAN - 2,5 Гбіт/с, D-Sub (VGA), DisplayPort, HDMI, внутрішні - 2 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Micro-ATX
| Призначення | звичайна |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7600 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA), DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 2 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | 1, 10, 0 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 ver | 2 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 3 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x COM port header, 1 x S/PDIF out header, 1 x speaker header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 3 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x Clear CMOS header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 1 x Front Panel Audio header (AAFP), 1 x AURA RGB header, 1 x SPI TPM header (14-1pin) |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 2 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 1 x BIOS FlashBack Button, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x VGA |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 7000 Series/ 8000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 3 x PCI-E 4.0 x16 |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 6000 MHz (OC), 5800 MHz (OC), 5600 MHz (OC), 6400 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 4800 MHz, 6600 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 5200 MHz, 5000 MHz, 7200 MHz (O.C.), 7600+ MHz (O.C.), 5400 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 331 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00