Укр
Рус




Код товару: AR_3004888
PRIME H610I-PLUS D4-CSM — материнська плата з чіпсетом Intel H610. Оснащена процесорним роз'ємом LGA 1700, виконана у форм-факторі Mini ITX, а тому оптимізована для компактних систем.
Передбачає встановлення процесорів Intel Core 12-го покоління. Для підключення периферійних пристроїв, накопичувачів має широкий набір інтерфейсів: M.2, Realtek 1Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1. Для периферійних пристроїв передбачені HDMI, VGA, DP.
Комплексне охолодження забезпечує радіатор VRM, PCH та утиліта Fan Xpert. Всебічний захист системи гарантує фірмове рішення 5X Protection III.
| Призначення | звичайна |
| Сокет | 1700, 1700 |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | Intel H610 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 2 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відеовиходи | D-Sub (VGA), DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Контролер RAID | Без контролера RAID |
| Форм-фактор | Mini ITX |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 1 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x COM port header, 1 x SMBus header, 1 x front panel audio header, 1 x speaker header, 1 x SPI TPM header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x Clear CMOS header, 1 x 4-pin Chassis Fan header, 1 x 10-1 pin System Panel header, 1 x Mono-out header |
| Аудіоконтролер | Realtek HD audio codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 170 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x VGA, 1 x V-M.2 slot (Key E) |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 2666 MHz, 2800 MHz, 3000 MHz, 2133 MHz, 2400 MHz, 2933 MHz, 3200 MHz |
| Ширина, мм | 170 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 791 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00