Укр
Рус











Код товару: AR_3004833
ASUS TUF GAMING B850-PLUS WIFI використовує всі основні елементи новітніх процесорів AMD Ryzen™ і поєднує їх із функціями, готовими до ігор, і перевіреною довговічністю. Розроблена з компонентами військового класу, оновленим рішенням живлення та комплексною системою охолодження, ця материнська плата перевершує всі очікування завдяки надійній і стабільній продуктивності для марафонських ігор. Материнські плати TUF GAMING також проходять ретельні випробування на довговічність, щоб переконатися, що вони здатні витримувати умови, в яких інші можуть відмовити. Ця платформа забезпечує потужність і підключення, яких потребують передові додатки ШІ для ПК.
Стабільне живлення має вирішальне значення для максимальної продуктивності процесорів AMD. Материнська плата розроблена з урахуванням потреб процесорів з великою кількістю ядер. Він має 14 (80 A) + 2 (80 A) + 1 (80 A) каскади живлення, які інтегрують МОП-транзистори високого та низького боку та драйвери в корпуси, розраховані на струм до 80 A кожен. Ця конфігурація забезпечує оптимальне живлення, ефективність, стабільність і продуктивність як для сучасних, так і для майбутніх процесорів AMD.
Материнські плати TUF Gaming B850 підходять лише для найшвидших. Завдяки підтримці швидшої двоканальної пам’яті DDR5, технології AMD EXPO і підтримці PCIe 5.0 як для графіки, так і для NVMe ви можете грати в найвимогливіші ігри та реалізувати свої масштабні проекти завдяки революційній продуктивності материнської плати TUF Gaming B850 і AMD Ryzen Процесори серії 9000, 8000 і 7000.
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B850 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8000 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4, Intel Wi-Fi 7 2x2 Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II, 2 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 2 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 1 v П'ять |
| Інші коннектори | 1 x COM port header, 1 x Chassis intrusion header, 1 x 4-pin CPU Fan header, 1 x 4-pin CPU OPT Fan header, 1 x 4-pin AIO Pump header, 1 x Clear CMOS header, 3 x Addressable Gen 2 headers, 4 x 4-pin Chassis Fan headers, 1 x Thunderbolt (USB4) header, 1 x Front panel audio header (F_AUDIO), 1 x 10-1 pin Front System Panel header |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1220P |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M.2 22110, 2 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 5 x Audio, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 1 x BIOS FlashBack Button, 1 x USB 20Gbps port (1 x USB Type-C), 4 x USB 5Gbps ports (4 x Type-A), 3 x USB 10Gbps, 1 x Wi-Fi Module |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 1 x USB 5Gbps, 1 x USB 10Gbps Type C, 2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 2 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | AMD Socket AM5 for AMD Ryzen 9000 & 8000 & 7000 Series Desktop Processors |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16, 1 x PCI-E 4.0 x16, 2 x PCI-E 4.0 x1 |
| Тип BIOS | 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 244 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00