Укр
Рус




Код товару: AR_3004730
Gigabyte B850 GAMING X WIFI6E — материнська плата формфактора ATX, яка поєднує широку функціональність і високу якість виготовлення. Відчуйте неперевершене підключення завдяки мережевим рішенням, сховищам і Wi-Fi нового покоління, які забезпечують блискавичну швидкість передачі даних. Ігрові материнські плати підвищують продуктивність пам'яті DDR5 і пропонують першокласну сумісність за допомогою різноманітних вдосконалених методів.
Особливості:
Рішення 2.5G LAN забезпечує неймовірно високу швидкість передачі даних, щоб гарантувати стабільне середовище передачі даних, коли система виконує хмарні обчислення або надає зовнішні обчислювальні послуги. А новітнє бездротове рішення 802.11ax Wi-Fi 6E забезпечує плавну передачу потокового відео, кращий ігровий досвід, меншу кількість обривів з'єднання і швидкість до 2,4 Гбіт/с.
Материнська плата оснащена аудіоконденсаторами високого класу, що гарантуватимуть високу роздільну здатність і точність звуку, щоб забезпечити найбільш реалістичні звукові ефекти. А шумозахист відокремлюватиме чутливі аналогові аудіокомпоненти плати від потенційного шумового забруднення ще на рівні друкованої плати.
Разом з RGB Fusion персоналізуйте підсвічування RGB на материнській платі та підключених периферійних пристроях, щоб додати вашій збірці індивідуальності та яскравого акценту.
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B850 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8200 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E RTL8852CE a/b/g/n/ac/ax |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три, 1 v П'ять |
| Інші коннектори | 1 x system fan/water cooling pump header, 3 x system fan headers, 1 x CPU fan header, 1 x front panel header, 1 x front panel audio header, 1 x RGB LED strip header, 1 x reset jumper, 1 x CPU fan/water cooling pump header, 3 x addressable RGB Gen2 LED strip headers, 1 x Clear CMOS jumper |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 3 x M.2 25110 |
| Зовнішні порти | 3 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 3 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 10Gbps (Type-A), 1 x USB 3.2 Gen 2 10Gbps (Type-С), 2 x SMA antenna connectors (2T2R), 1 x Q-Flash Plus button |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 4-pin 12В, 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка ECC | так |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX1), 1 x PCI-E 5.0 x16 (PCIEX16), 1 x PCI-E 3.0 x16 (PCIEX2) |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 6000 MHz (OC), 5800 MHz (OC), 5600 MHz (OC), 6200 MHz (O.C.), 4800 MHz, 6600 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 5200 MHz, 7600 MHz (O.C.), 7400 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 4400 MHz, 8000 MHz (O.C.), 7950 MHz (O.C.), 7900 MHz (O.C.), 8200 MHz (O.C.), 6400 MHz |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 667 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00