Укр
Рус




Код товару: AR_3004872
Gigabyte X870 GAMING X WIFI7 — материнська плата формфактора ATX, яка поєднує широку функціональність і високу якість виготовлення. Завдяки вбудованому порту USB 4.0 і потужним можливостям розгону, підтримці швидшої двоканальної пам’яті DDR5, технології AMD EXPO і підтримці PCIe 5.0 як для графіки, так і для NVMe, ви зможете грати в найвимогливіші ігри та виконувати свої масштабні проєкти за допомогою революційної технології.
Особливості:
- AMD Socket AM5 підтримує процесори AMD Ryzen серії 7000-9000;
- цифрове подвійне рішення VRM на 16+2+2 фази;
- двоканальний DDR5: 4 DIMM з підтримкою модулів пам’яті AMD EXPO;
- WIFI EZ-Plug: швидкий і простий дизайн для встановлення антени Wi-Fi;
- EZ-Latch Plus: слоти PCIe та M.2 із швидкознімною та безгвинтовою конструкцією;
- EZ-Latch Click: безгвинтові радіатори M.2;
- багатотемний режим, керування вентилятором AIO та автоматичне сканування Q-Flash у BIOS та ПЗ;
- надшвидке зберігання: 3 слоти M.2, включаючи один PCIe 5.0 x4;
- ефективне охолодження: VRM Thermal Armor Advanced і M.2 Thermal Guard Ext;
- швидка мережа: 2,5 GbE LAN і Wi-Fi 7 з антеною з надвисоким коефіцієнтом посилення;
- розширені можливості підключення: два USB4 Type-C з DP-Alt, HDMI.
Подвійні новітні порти USB4 Type-C забезпечують швидкість передачі до 40 Гбіт/с кожен. Завдяки ефективній зарядці та підключенню до дисплея Ultra-HD, USB4 є корисним для редагування відео, передачі великих файлів тощо.
Завдяки підтримці слотів PCIe 5.0 x16 і PCIe 5.0/4.0 M.2 материнські плати GIGABYTE готові працювати з пристроями PCIe 5.0/4.0, забезпечуючи чудову продуктивність.
Wi-Fi 7 перетворює покращує віртуальну реальність завдяки своїй винятковій пропускній здатності та мінімальній затримці. Також ви зможете досягнути блискавичної швидкості та високої продуктивності, щоб покращити свої ігрові налаштування та домінувати над конкурентами, завдяки стандарту 2,5GbE LAN.
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD X870 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8200 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C, USB4 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4, MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 2 v Три, 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x Reset button, 1 x power button, 4 x system fan headers, 1 x CPU fan header, 1 x front panel header, 1 x front panel audio header, 1 x RGB LED strip header, 1 x reset jumper, 1 x CPU fan/water cooling pump header, 3 x addressable RGB Gen2 LED strip headers, 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0/GC-TPM2.0 SPI V2 module only), 1 x Clear CMOS jumper |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x TPM, 3 x M.2 25110 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 3 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 x USB4 (40Gbps) ports (2 x USB Type-C), 2 x SMA antenna connectors (2T2R), 1 x Q-Flash Plus button |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 4-pin 12В, 1 x 8-pin 12В |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16), 2 x PCI-Eх 3.0 x16 |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 6000 MHz (OC), 5600 MHz (OC), 6400 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 4800 MHz, 6600 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 6666 MHz (OC), 5200 MHz, 7600 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 4400 MHz, 8000 MHz (O.C.), 8200 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
14 376 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00