Укр
Рус





Код товару: AR_3004799
B650 GAMING PLUS WIFI — материнська плата у формфакторі ATX, яка пропонує широку функціональність та підійде для затятих геймерів. Оснащена швидкісною пам’яттю DDR5, яка у поєднанні з SMT слотами та технологією MSI Memory Boost, забезпечить топовий рівень продуктивності. Модель має додаткові точки паяння та посилена сталевими елементами, що дозволяє встановлювати масивні відеокарти без ризику пошкоджень.
Материнські плата, системи охолодження та корпус MSI утворюють єдину екосистему, тому ви зможете легко під'єднати все необхідне для організації ефективного охолодження. Відсутність вентилятора допомагає позбутися пилу та шуму, а для підтримання оптимальної температури чипсета було значно збільшено у розмірі радіатор. Це гарантує розширення загальної площі теплорозсіювання, що сприяє ефективному охолодженню навіть під час значних навантажень. Двосторонній радіатор M.2 Shield Frozr запобігає перегріву та подальшому падінню продуктивності твердотільного накопичувача в слоті M.2, а також захищає підключений пристрій від фізичних впливів.
Особливості:
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6000 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3, 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 6 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 2 x System panel connectors, 1 x Chassis Intrusion connector, 1 x Front panel audio connector, 1 x TPM module connector, 1 x Serial port connector, 4 x EZ Debug LED, 2 x 4-pin RGB LED connectors, 1x Tuning Controller connector, 1 x OC safe boot jumper, 2 x 3-pin A-RAINBOW V2 (ARGB Gen2) LED connectors, 1 x Clear CMOS jumper |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 304 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M.2 22110, 1 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 1 x DisplayPort, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 6 x Audio, 1 x Flash BIOS Button, 3 x USB 3.2 Gen 2, 4 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 x Wi-Fi antenna port |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics Processor |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen 7000 серії |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16), 1 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX4) |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 8125BG |
| Ширина, мм | 243 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 844 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00