Укр
Рус




Код товару: AR_3004889
B760 GAMING PLUS WIFI
| Призначення | геймерська |
| Сокет | 1700, 1700 |
| PCI Express x16 | 4 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | Intel B760 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 6800 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний, оптичний |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3, 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 7 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири, 3 v Три |
| Інші коннектори | 2 x System panel connectors, 1 x Chassis Intrusion connector, 1 x Front panel audio connector, 1 x Serial port connector, 1 x Parallel port connector, 1 x RGB LED connector, 1 x TBT connector, 1 x Clear CMOS jumper, 4 x EZ Debug LED, 2x 3-pin ARGB LED connectors |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 304 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x TPM, 1 x M.2 22110, 1 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x optical SPDIF out, 5 x Audio, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 x Wi-Fi antenna port |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 4-pin 12В, 1 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Модель вбудованої графіки | Integrated Graphics |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors, 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16), 1 x PCI-E 4.0 x16 slot (supports x4 mode), 3 x PCI-E 3.0 x16 (х1) |
| Тип BIOS | 128 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 8125BG |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 794 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00