Укр
Рус





Код товару: AR_3004840
MSI B850 GAMING PLUS WIFI — материнська плата у формфакторі ATX, яка пропонує широку функціональність та підійде для затятих геймерів. Оснащена швидкісною пам’яттю DDR5, яка у поєднанні з SMT-слотами та технологією MSI Memory Boost, забезпечить топовий рівень продуктивності. Завдяки повношвидкісному Wi-Fi 7 та 5G LAN, рішенням PCIe 5.0, додатковому живленню PCIe та ексклюзивним функціям EZ DIY вона готова до безперервних цілодобових ігор, а також оптимізована для процесорів AMD Ryzen серії 9000.
Материнські плата, системи охолодження та корпус MSI утворюють єдину екосистему, тому ви зможете легко під'єднати все необхідне для організації ефективного охолодження. Відсутність вентилятора допомагає позбутися пилу та шуму, а для підтримання оптимальної температури чипсета було значно збільшено у розмірі радіатор. Це гарантує розширення загальної площі теплорозсіювання, що сприяє ефективному охолодженню навіть під час значних навантажень. Двосторонній радіатор M.2 Shield Frozr запобігає перегріву та подальшому падінню продуктивності твердотільного накопичувача в слоті M.2, а також захищає підключений пристрій від фізичних впливів.
Особливості:
- підтримка процесорів серії AMD Ryzen 7000, 8000, 9000;
- підтримка двоканальної пам'яті DDR5 8200+ МГц (в режимі розгону);
- система живлення Duet Rail 12+2+1, два роз'єми 8-pin для живлення процесора, технології Core Boost та Memory Boost;
- збільшений радіатор, термопрокладки MOSFET з теплопровідністю 7 Вт/мК для продуктивності та безперервного ігрового процесу;
- високошвидкісний слот PCIe 5.0, Lightning Gen 5 x4 M.2, передній USB Type-C;
- 5G LAN з Wi-Fi 7, що забезпечує безпечне, стабільне та швидке мережне з'єднання;
- 6-шарова друкована плата зі збільшеним вмістом міді;
- EZ DIY: EZ M.2 Shield Frozr II, EZ M.2 Clip II, EZ PCIe Clip II та EZ Antenna;
- аудіосистема Audio Boost для високоякісного звучання та створення неповторної атмосфери в іграх.
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B850 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8200 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний, оптичний |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/be), Bluetooth 5.4 |
| Контролер RAID | 0, 1 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II, 2 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять, 2 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x CPU Fan, 2 x Front Panel (JFP), 1 x Chassis Intrusion (JCI), 1 x Front Audio (JAUD), 1 x Com Port (JCOM), 1 x Tuning Controller connector(JDASH), 1 x TPM pin header(Support TPM 2.0), 1 x RGB LED connector(JRGB), 3 x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2), 4 x System Fan Connector, 1 x Combo Fan (Pump_Sys Fan), 1 x EZ Conn-header (JAF_1) |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M.2 22110, 2 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x optical SPDIF out, 1 x RJ45, 2 x Audio, 1 x Flash BIOS Button, 1 x USB 10Gbps port (1 x Type-A), 1 x USB 5Gbps port (1 x Type-A), 2 x USB 10Gbps ports (2 x Type-C), 1 x Clear CMOS button, 2 x Wi-Fi antenna port |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 4 x USB 2.0, 1 x USB 5Gbps Type-C, 4 x USB 5Gbps |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin +12V Power, 1 x8-pin PCIe Power, 1 x 24-pin Main Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x16, 1 x PCI-E 5.0 x16 |
| Тип мережевої карти | Realtek 8126VB |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 163 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00