Укр
Рус





Код товару: AR_3004875
сокет - 1851, чіпсет - Intel Z890, DDR5, макс. об'єм оперативної пам'яті - 256 ГБ, макс. частота оперативної пам'яті - 9200 MHz, швидкість LAN - 5 Гбіт/с, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, внутрішні - 1 x M.2 22110, 3 x M.2 2280, 4 x Sata 6.0 Gb/s, Bluetooth 5.4, Intel Killer BE1750x Wi-Fi 7, ATX
| Призначення | геймерська |
| Сокет | 1851 |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | Intel Z890 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 9200 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI, Thunderbolt |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 4 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4, Intel Killer BE1750x Wi-Fi 7 |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2260 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II, 3 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 1 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять, 2 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x CPU Fan, 2 x Front Panel (JFP), 1 x Chassis Intrusion (JCI), 1 x Front Audio (JAUD), 1 x Tuning Controller connector(JDASH), 1 x TPM pin header(Support TPM 2.0), 1 x RGB LED connector(JRGB), 3 x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2), 1 x Combo Fan (Pump_Sys Fan), 1 x Thunderbolt5 card connector(JTBT5, support RTD3) |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M.2 22110, 3 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 1 x Flash BIOS Button, 1 x USB 3.2 Gen2, 2 х USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen 2 10Gbps (Type-С), Thunderbolt 4 40Gbps (Type-C), Wi-Fi / Bluetooth Antenna |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 4 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 4 x USB 3.1 |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin, 1 x8-pin PCIe Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | Supports Intel Core Ultra Processors (Series 2) LGA 1851 |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x16, 1 x PCI-E 4.0 x1, 1 x PCI-E 5.0 x16 |
| Тип мережевої карти | Intel Killer E5000 |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
14 453 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00