Укр
Рус

Код товару: AR_3015116
Медіаконвертери Step4Net MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20 призначені для перетворення сигналу зі стандарту 10BASE-T /100BASE-TX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну. Цей медіаконвертер забезпечує передачу інформації на відстань до 20 км. У порівнянні з іншими, цей пристрій має компактний корпус, що є гарною перевагою для деяких застосувань.
| Країна виробник | Китай |
| Дальність передачі | до 20 км |
| Довжина хвилі Tx | 1310 нм |
| Максимальний струм | 5 В, 1А |
| Режими роботи | full duplex |
| Розміри | 45 x 53 x 26 мм |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Швидкість передачі даних | 10/100 single mode, 100 Mbps RJ45 порт |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
616 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00