Мережевий зарядний пристрій для АКБ Voltronic HB-360502 36V 2A (HB-360502) - фото 1
Мережевий зарядний пристрій для АКБ Voltronic HB-360502 36V 2A (HB-360502)
Код товару: AR_3014038
Про товар
Опис
2. Штекер: Штекер зарядного пристрою має розмір 5,5 мм на 2,1 мм. Це стандартний розмір штекера, який сумісний з більшістю літій-іонних акумуляторів та роз`ємів зарядних пристроїв.
Вихідна напруга36В
Країна виробникКитай
Вхідна напруга220В