Мережевий зарядний пристрій для АКБ Voltronic LiFePo4 36V(43.8V), 12S, 2A (YT-3620-43820) - фото 1
Мережевий зарядний пристрій для АКБ Voltronic LiFePo4 36V(43.8V), 12S, 2A (YT-3620-43820)
Код товару: AR_3014035
Про товар
для LiFePo4 акумуляторів, DC, 220В, Вихідна напруга - 36В, 2А
Вихідна напруга36В
Країна виробникКитай
Вхідна напруга220В