Мережевий зарядний пристрій для АКБ Voltronic LiFePo4 36V(43.8V), 12S, 3A (YT-3630-43830) - фото 1
Мережевий зарядний пристрій для АКБ Voltronic LiFePo4 36V(43.8V), 12S, 3A (YT-3630-43830)
Код товару: AR_3014036
Про товар
для LiFePo4 акумуляторів, DC, 220В, Вихідна напруга - 36В, 3А
Вихідна напруга36В
Країна виробникКитай
Вхідна напруга220В