Укр
Рус

Код товару: AR_3024751
Фітбол Ecofit MD1225 – це універсальний м'яч для фітнесу, який підходить для тренувань, реабілітації, йоги, пілатесу та навіть для занять вагітних. Він допомагає покращити баланс, зміцнити м’язи кора, спини та ніг, а також підвищити загальну гнучкість.
Основні характеристики:✔ Покращує поставу та координацію
✔ Підходить для широкого спектра вправ
✔ Можна використовувати як офісне крісло для зняття навантаження з хребта
✔ Легко надувається та здувається для зручного зберігання
| Вид фітболу | класичний |
| Діаметр | 55 см |
| Особливості | антиковзна текстура |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Матеріал | ПВХ |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
496 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00