Укр
Рус




Код товару: AR_3006986
Смартфони, Іміджеві, 1 SIM + e-sim, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.3", 1206 х 2622, 120 Гц, CPU - Apple A19, 256 Gb, 48 + 48 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 18 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 3692 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, бездротове заряджання, штучний інтелект, Стан товару - Новий, чорний
| ТОП Популярних моделей | Apple iPhone 17 |
| Клас телефону | Смартфони, Іміджеві |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | OLED |
| Діагональ екрану | 6.3" |
| Роздільна здатність екрану | 1206 х 2622 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple A19 |
| Кількість ядер | 6 core |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 48 + 48 Mpx |
| Фронтальна камера | 18 Mpx |
| Операційна система | iOS 26 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 3692 mAh |
| Безпека | FaceID |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження, бездротове заряджання, штучний інтелект |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Вага | 177 г |
| Вбудовані датчики | барометр, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр, компас |
| Діафрагма основної камери | f/1.6 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон |
| Матеріал екрану | Ceramic Shield 2 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, ігри |
| Органайзер | телефонна книга, календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон |
| Особливості | IP68 certified |
| Розміри (мм) | 149.6 x 71.5 x 7.95 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano, e-sim |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
56 181 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00