Укр
Рус








Код товару: AR_3006729
Кнопкові телефони, Multi SIM, 2 SIM, 2G, 2.31", 240x320, 60 Гц, CPU - MediaTek MT6261D, 32 Mb, 32 Mb, 1.3 Mpx, 1400 mAh, FM-радіо, ліхтарик, червоний
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.31" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Кількість ядер | 1 core |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Основна камера | 1.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1400 mAh |
| Оснащення | FM-радіо, ліхтарик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | червоний |
| Вага | 110 грам |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Комплект постачання | зарядний пристрій, телефон, документація |
| Мультимедіа | FM-радіо |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 132.1 x 58.4 x 14.1 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Частота процесора | 260 MHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 104 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00