Укр
Рус










Код товару: AR_3006904
Смартфони, Multi SIM, Захищені, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.6", 1080 х 2408, 60 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 7025, 12 Gb, 512 Gb, 64 + 8 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 11000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, сірий
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 5G, 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрану | 6.6" |
| Роздільна здатність екрану | 1080 х 2408 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7025, MediaTek Dimensity 6300+ |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Основна камера | 64 + 8 + 2 Mpx |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Операційна система | Android 14 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 11000 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп |
| Матеріал корпуса | пластик, метал, скло |
| Колір | сірий |
| Особливості корпусу | протиударні, водонепроникні |
| Відеоядро | IMG BXM-8-256, ARM Mali-G57 MP2 |
| Вага | 360 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр, компас |
| Діафрагма основної камери | f/1.9 + f/2.0 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.74 |
| Запис відео основної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass 5 |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified, Fast Charge 33W, IP69K |
| Розміри (мм) | 172.2м х 81 х 15.2 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.2 GHz, 2.4 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 181 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00