Укр
Рус









Код товару: AR_3006901
Смартфони, Multi SIM, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 6.7", 1080 x 2340 pixels, 90 Гц, CPU - MediaTek Helio G99, 8 Gb, 256 Gb, 50 + 5 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 13 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, гіроскоп, сірий
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2340 pixels |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 50 + 5 + 2 Mpx |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Безпека | Fingerprint |
| Оснащення | гіроскоп |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | сірий |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Вага | 190 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення, акселерометр, компас |
| Діафрагма основної камери | f/1,8 + f/2,2 + f/2,4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація, Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass Victus |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP54 certified, Fast Charge 25W |
| Розміри (мм) | 164.4 x 77.9 x 7.5 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 508 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00