Укр
Рус









Код товару: AR_3007013
Стан товару - Новий, 6.7", 1440 x 3120, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5, 12 Gb, 512 Gb, 50 + 12 + 10 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4900 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, бездротове заряджання, стереодинаміки, блакитний
| ТОП Популярних моделей | Samsung Galaxy S26 Plus, Samsung Galaxy S26 |
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Іміджеві |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM + e-sim |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Роздільна здатність екрану | 1440 x 3120 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Основна камера | 50 + 12 + 10 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Операційна система | Android 16 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ємність акумулятора | 4900 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження, бездротове заряджання, стереодинаміки |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Колір | блакитний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Відеоядро | Adreno 840 |
| Вага | 190 грам |
| Вбудовані датчики | барометр, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація, Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified, Fast charging 45W |
| Розміри (мм) | 158.4 x 75.8 x 7.3 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, HDR, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 4.6 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
61 814 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00