Укр
Рус












Код товару: AR_3006738
Новий дизайн камери Ambient Island надає пристрою ще більш витончений і преміальний вигляд.
Елегантний та довговічнийЦей водонепроникний Galaxy посилений рамкою Armor Aluminum і склом Corning Gorilla Glass, що робить його водночас надійним і стильним.
Наш найтонший наразі смартфон Galaxy UltraНаш найтонший наразі смартфон Galaxy Ultra втілює збалансований дизайн – має елегантний вигляд і комфортно відчувається у руці.
Кастомізований процесор для GalaxyНаш найновіший і найпотужніший процесор, призначений максимально розкривати потенціал Galaxy AI у складних багатозадачних операціях. Процесор активує кастомізований покращувач зображень, який у реальному часі підвищує чіткість і плавність відтворення в застосунках і контенті.
Перший у світі мобільний пристрій з функцією Privacy DisplayВідкрийте для себе екран, який дбає про вашу приватність -- ексклюзив Galaxy S26 Ultra. Просто увімкніть вручну, і Privacy Display використовуватиме інноваційні технології для захисту вашої конфіденційної інформації шляхом приховування всього екрана від сторонніх очей. Або ж ви можете вибрати, що хочете приховати, наприклад, певні програми, усі вхідні повідомлення чи PIN-коди та паролі, коли вводите їх в налаштуваннях, на екрані блокування чи в захищеній папці.
Покращте свої враження від переглядуТочність обробки глибини кольору зросла в 4 рази завдяки нашій передовій мобільній технології Digital Natural Image (mDNIe), щоб ви могли бачили кольори та градації саме так, як задумав автор. Від найглибших до найяскравіших відтінків, це дозволяє суттєво покращити графічну продуктивність. ProScaler також підіймає рівень деталізації завдяки вдосконаленій AI-обробці, роблячи зображення ще чіткішими.
Грайте без перегріву з нашою найбільшою системою охолодженняНасолоджуйтесь іграми з підвищеними системними вимогами та Galaxy AI завдяки Snapdragon 8 Elite Gen 5 для Galaxy. Це є можливим завдяки процесору Snapdragon 8 Elite Gen 5, розробленому спеціально для Galaxy, та вдосконаленій системі термоконтролю.
Ультрашвидке заряджання. Ультратривала роботаGalaxy S26 Ultra підтримує технологію Super Fast Charging 3.0, що забезпечує надшвидке заряджання пристрою, не завдаючи шкоди акумулятору та зберігаючи ваш час.
Ознайомтесь із характеристиками нашої найкращої системи камерGalaxy S26 Ultra встановлює новий стандарт Нічної зйомки з ширшими діафрагмами та шумопоглинанням, що забезпечують чіткі та деталізовані відео в умовах слабкого освітлення.
Чітка та яскрава зйомка вночіСуперстабільне відео. Навіть у русіНова функція Горизонтальна фіксація у Суперстабілізації поєднує розширені оптичні кути з гіроскопом та акселерометром, щоб визначати напрямок гравітації та тримати кадр рівним, навіть якщо ви повертаєте пристрій на 360°.
Висока роздільна здатність з Galaxy 26 Ultra 200 МПЗавдяки 200 МП ширококутному сенсору камери, вдосконаленому нашим ProVisual Engine, смартфон Galaxy S26 Ultra здатний фіксувати найдрібніші деталі. Зображення з високою роздільною здатністю аналізуються в реальному часі для збереження чіткості текстур і чіткості.
100x Космічний зум з AIФокусування на віддалених об'єктах без розмиття – від ідеального 1х оптичного кадру до 100х Космічного AI-зуму, що миттєво підвищує стабільність і чіткість.
Galaxy AIВбудоване редагування професійного рівняРедагуйте фото швидко й легко, використовуючи лише кілька слів та AI. Додавайте на фото свого улюбленця аксесуари та інші елементи, просто описавши бажані зміни, і Galaxy AI реалізує ваш задум за лічені хвилини.
Від фото до стикерів одним дотикомВідкрийте Creative Studio й отримайте окремий простір для створення наборів стикерів. Поєднуйте ескізи або фото з текстом відповідно до вашого задуму. Завдяки простому текстовому опису або приблизному ескізу Galaxy AI створює готові зображення. Потім ви можете додати набір стикерів до своєї клавіатури або поділитися ним із друзями.
Пропозиції у реальному часі, коли це потрібноНова функція Galaxy AI Now Nudge зчитує контекст на екрані та підказує корисні дії. Вона інтелектуально скорочує кількість кроків до наступної дії та навіть пропонує варіанти автозаповнення.
Знаходьте потрібне швидко й легкоДеталі бронювань і записів на зустрічі можна знайти за лічені секунди, використовуючи звичайну мову. Скористайтесь Finder на головному екрані для пошуку інформації, наприклад, щодо підготовки до майбутньої подорожі (дані про рейси та збережені нагадування чи нотатки). Один пошук об'єднує все, допомагаючи вам запам'ятати, де знаходяться необхідні речі.
Ваш Galaxy, ваш стильІнтерфейс One UI 8.5 адаптується до вашого стилю використання смартфона: він персоналізує ваш Galaxy, щоб полегшити рутинні дії. Простий та інтуїтивний дизайн, контекстні нагадування від Now Brief та розумні підказки від нових функцій Now Nudge та AI-вибір спрощують щоденні задачі одним дотиком.
Усі переваги екосистеми GalaxyПідключіть Galaxy S26 Ultra до Galaxy Buds4 Pro для легкого налаштування звуку. Чи слухаєте ви музику, чи здійснюєте дзвінки з покращеною чіткістю, ця цілісна екосистема забезпечує безперервне підключення та рух вперед.
| ТОП Популярних моделей | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Іміджеві |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM + e-sim |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Роздільна здатність екрану | 1440 x 3120 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Основна камера | 200 + 50 + 10 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Операційна система | Android 16 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження, бездротове заряджання, стереодинаміки, стилус |
| Матеріал корпуса | скло, титан |
| Колір | блакитний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Відеоядро | Adreno 840 |
| Вага | 214 г |
| Вбудовані датчики | барометр, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f1.7 + f3.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація, Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified, Безпровідна зарядка, Fast Charge 60W |
| Розміри (мм) | 163.6 x 78.1 x 7.9 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | HDR, розпізнавання обличчя, автофокус, спалах, геотегінг, панорама |
| Частота процесора | 4.6 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
71 892 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00