Укр
Рус


Код товару: AR_3006651
Galaxy XCover7 поєднує в собі обчислювальну потужність восьмиядерного процесора та 6 ГБ пам'яті для швидкої та ефективної роботи з будь-якими завданнями. Насолоджуйтесь 128 ГБ вбудованого сховища й додайте ще до 1 ТБ за допомогою карти пам'яті microSD.
Galaxy XCover7 не дозволить зупинитися на досягнутому. У польових умовах або в офісі Galaxy XCover7 підтримує технологію 5G для надшвидкого з'єднання будь-де і будь-коли.
Великий 6,6-дюймовий дисплей із роздільною здатністю FHD+ надає достатньо місця для зручного перегляду та читання. Крім того, яскравість 500 ніт забезпечує чітку видимість навіть при яскравому освітленні.
MIL-STD-810H підтверджує його міцність в екстремальних умовах, а клас захисту IP68 означає, що він є водо- та пилонепроникним. Крім того, його можна мити дезінфікуючими засобами і він витримає випадкові падіння.
Завдяки високій сенсорній чутливості, Galaxy XCover7 плавно реагує на дотики, забезпечуючи безперебійну роботу навіть у польових умовах.
Зберігайте динаміку завдяки довготривалому акумулятору ємністю 4050 мА·год. Коли він розряджається, то заряджається швидко й легко за допомогою швидкої зарядки на 15 Вт і зарядного пристрою POGO. Або просто замініть його на додаткову батарею і продовжуйте працювати в тому ж темпі.
Бережіть свої безцінні активи. Galaxy XCover7 пропонує до 4 поколінь оновлень операційної системи та до 5 років оновлень системи безпеки, щоб ваш пристрій працював безперебійно, а ваші дані були належним чином захищені за допомогою Samsung Knox.
Спеціалізується на прискоренні вашого дня. Налаштуйте клавішу XCover, щоб уникнути зайвих кроків у виконанні найпоширеніших завдань і рутинних дій. Налаштуйте клавішу переходу до певних дій, включаючи запуск призначених програм, швидке сканування штрих-коду за допомогою Knox Capture тощо.
На відміну від фахівців з технічного обслуговування, інвентаризаторів або інженерів з безпеки, SAP Service and Asset Manager забезпечує основні необхідні процеси і послуги за допомогою оптимізованих функцій в Galaxy XCover7.
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | PLS |
| Діагональ екрану | 6.6" |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2408 pixels |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Операційна система | Android 14 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, A-GPS, BeiDou, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C, audio 3.5 мм |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ємність акумулятора | 4050 mAh |
| Безпека | FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз, зі знімною батареєю, протиударні, водонепроникні |
| Відеоядро | Mali-G57 MC2 |
| Вага | 240 г |
| Вбудовані датчики | датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення, цифровий компас, гіроскоп |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified, Fast Charge 15W, MIL-STD-810H |
| Розміри (мм) | 169.0 x 80.1 x 10.2 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
16 047 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00