Укр
Рус







Код товару: AR_3006658
X-treme PR68 Type-C — оновлена версія захищеного телефона з повербанком і роз’ємом Type-C
Sigma mobile X-treme PR68 Type-C — це потужний захищений кнопковий телефон із гучним динаміком та сучасним функціоналом. Пристрій захищений від води, пилу й бруду за стандартом IP68, а також має потужну батарею ємністю 4000 мА*г, функцію Powerbank, гучний динамік та роз’єм USB Type-C для підзарядки.
USB Type-C — сучасний стандарт для більшості девайсів, але для кнопкових телефонів це рідкість, незважаючи на зручність. Кабель USB Type-C можна вставляти в роз’єм будь-яким боком, тому підключити телефон до зарядки можна швидко й без проблем, навіть якщо у вас поганий зір або навколо темрява.
X-treme PR68 Type-C оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2,8” із роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. Корпус телефона виготовлений за допомогою технології подвійного лиття пластику й гуми, що зміцнює X-treme PR68 Type-C на випадок падінь і подряпин. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM X-treme PR68 Type-C працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга X-treme PA68 дозволяє зберігати до 500 контактів у вбудованій пам’яті пристрою та ще 500 на карті пам’яті.
Розділ меню “Органайзер” допоможе проводити час із користю й зручністю, адже там є будильник, калькулятор, календар та програма для читання електронних книжок. У розділі “Мультимедіа” є аудіо- й відеоплеєри, камера з роздільною здатністю 0,3 МП, диктофон та FM-радіо, яке можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені. Також Bluetooth дозволяє підключати до X-treme PR68 Type-C стереогарнітуру для комфортного прослуховування ваших улюблених треків.
Корисні функції включають:
Для забезпечення приватності й захисту ваших персональних даних на X-treme PR68 Type-C можна встановити пароль. Також телефон має функції “Чорний список” і “Білий список” для обмеження дзвінків та SMS від небажаних абонентів і блокування дзвінків із невідомих номерів.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони, Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.8" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Оснащення | FM-радіо, ліхтарик, режим "Powerbank", підтримка OTG, пило/вологозахист |
| Матеріал корпуса | пластик, гума |
| Колір | чорний |
| Вага | 206 г |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Мультимедіа | музичний плеєр, FM-радіо |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, калькулятор, нотатки, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified |
| Розміри (мм) | 145 х 65 х 22 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 426 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00