Укр
Рус

Код товару: AR_3014068
Елегантний та портативний дизайн
ASUS ZenScreen ідеально підходить для життя в дорозі. Цей витончений портативний тонкий дисплей має малу вагу, тому він легко поміщається в будь-якій дорожній сумці і готовий до роботи в будь-який час і в будь-якому місці.
Один кабель - це все, що вам потрібно
ZenScreen MB166CR використовує одне з'єднання USB Type-C як для живлення, так і для передачі відео з вашого хост-пристрою. Це означає, що у вас менше кабелів для роботи, тому ви отримуєте більш обережне робоче місце.
Працюйте з комфортом
Отвор з різьбленням 1/4 дюйма в задній частині монітора дозволяє легко прикріпити ZenScreen MB166CR до звичайного штативу або настільного кріплення.
Ефективна робота в портретному та ландшафтному режимах
ЗА допомогою програмного забезпечення ASUS DisplayWidget ZenScreen MB166CR може автоматично визначати свою орієнтацію і перемикати дисплей між альбомним та портретним режимами при підключенні до ноутбука. Альбомний режим ідеально підходить для презентацій та електронних таблиць, а портретний режим забезпечує ідеальний перегляд таких об'єктів, як документи, книги чи веб-сайти.
Фільтр синього світла ASUS
Ексклюзивна технологія ASUS Ultra-Low Blue Light захищає вас від потенційно шкідливого синього світла. Він пропонує чотири налаштування фільтра, до яких легко отримати доступ через екранне меню за допомогою гарячої кнопки.
Технологія ASUS без мерехтіння
ZenScreen MB166CR оснащений технологією ASUS Flicker-free, сертифікованою TÜV Rheinland, для зменшення мерехтіння та забезпечення комфортного перегляду. Ця технологія допомагає мінімізувати зорову напругу та інші захворювання, зазвичай пов'язані з тривалим переглядом.
| Тип монітора | Для дому та офісу, Портативний, Безрамковий, Широкоформатний |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Технології синхронізації | ASUS GamePlus |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB Type-C |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| VESA | відсутній |
| Вбудовані колонки | немає |
| Особливості | гніздо для штатива 1/4" |
| Колір | чорний |
| Вага без упаковки | 0.78 кг |
| Вага з упаковкою | 1.7 кг |
| Висота видимої області | 193.59 мм |
| Контрастність статична | 800:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.179 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 262 тис. |
| Розміри без підставки | 360 x 225.6 x 11.8 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 5.24 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light, Trace Free Technology, GamePlus, Flicker-Free, Color Temperature Selection, QuickFit |
| Ширина видимої області | 344.16 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 889 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00