Укр
Рус

Будьте попереду
Ігровий монітор, завдяки якому ви випереджаєте стартову лінію з частотою оновлення 180 Гц.
Покращена швидкість
Було підвищено стандарт швидкості UltraGear з 144 Гц до 180 Гц. Тепер ви можете насолоджуватися неймовірно чітким і плавним зображенням завдяки частоті оновлення 180 Гц, яка змінює кадри 180 разів за секунду.
Різке зображення з будь-якого кута
Відчуйте яскраві візуальні ефекти з часом відгуку 1 мс, що зменшує ефект зворотного розмитого зображення та затримку введення. Крім того, панель IPS дозволяє вам насолоджуватися чіткими зображеннями під широким кутом огляду до 178°.
Відчуйте реалістичний колір
Цей монітор підтримує широкий колірний діапазон, sRGB 99% (тип.), і HDR10, відтворюючи високоточні кольори, щоб гравці могли бачити насичені відтінки, які розробники ігор задумали, незалежно від ігрових умов.
Технології для бездоганної гри
Насолоджуйтесь бездоганною графікою без розривів, затримок чи тремтіння, які виникають через відмінності в апаратному та програмному забезпеченні, завдяки синхронізації з технологіями NVIDIA G-SYNC Compatible та AMD FreeSync.
Створено для геймерів
Покращте свій ігровий досвід завдяки дизайну без рамок з трьох сторін, що забезпечує ефект повного занурення, та регульованій за нахилом підставці, яка робить гру ще комфортнішою.
Dynamic Action Sync
Зменшуючи затримку введення за допомогою Dynamic Action Sync, геймери можуть ловити критичні моменти в реальному часі та швидко реагувати.
Black Stabilizer
Стабілізатор чорного кольору допомагає гравцям виявляти снайперів, що ховаються в найтемніших куточках, і швидко реагувати на спалахи.
Crosshair
Мішень фіксується в центрі для підвищення точності стрільби.
Лічильник FPS
Лічильник FPS дозволяє бачити, наскільки добре все завантажується. Незалежно від того, редагуєте ви відео, граєте в ігри чи дивитеся фільм, кожен кадр має значення, і завдяки лічильнику FPS ви отримаєте дані в реальному часі.
| Тип монітора | Геймерський, Безрамковий, Широкоформатний |
| Країна виробник | Польща |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 1мс (GtG) |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync, AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | немає |
| Колір | чорний |
| Вага без упаковки | 4 кг |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2745 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Розміри без підставки | 540.8 x 323.8 x 42.8 мм |
| Розміри з підставкою | 540.8 x 408.9 x 180.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Black Stabilizer, CrossHair, Dynamic Action Sync, Reader Mode, HDR 10, 99% sRGB |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 109 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00