Укр
Рус






24.5", IPS, 1920 x 1080, 120 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 1300:1, 1 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, регулювання нахилу, 557.7 х 416.3 х 207.2 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 2 Вт, 3.3 кг, чорний
| Тип монітора | Для дому та офісу, Безрамковий, Широкоформатний |
| Діагональ дисплея | 24.5" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага без упаковки | 3.3 кг |
| Вага з упаковкою | 4.9 кг |
| Висота видимої області | 302.616 мм |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2832 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Розміри з підставкою | 557.7 х 416.3 х 207.2 мм |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Ширина видимої області | 543.744 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 001 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00