Укр
Рус

Код товару: AR_3016551
Для смаження потрібна всього столова ложка олії
Всі люблять смажену їжу і дорослі, і діти, але це не завжди здоровий варіант для всієї родини. Жарка на олії фактично збільшує кількість насичених жирів у їжі, роблячи її висококалорійною та важкозасвоюваною. Жарка на повітрі дозволяє уникнути використання олії (достатньо однієї столової ложки!), не жертвуючи при цьому звичною хрусткою скоринкою смаженої їжі
Смажте без запаху в домашніх умовах
Скажіть «так» смаженні, «ні» неприємному запаху! За допомогою повітряної фритюрниці об'ємом 4 л ви зможете смажити будь-які продукти без диму та неприємного запаху смаженої їжі, характерного для олійних фритюрниць. Гаряче повітря циркулює всередині фритюрниці, забезпечуючи швидке приготування без жиру та запобігаючи виходу диму та запаху.
Багатофункціональний
Смажте так, як подобається вам і вашій родині. За допомогою функції «Гриль та струшування» та 9 попередньо встановлених програм ви можете встановити таймер, час приготування та температуру.
1,5 кг картоплі фрі
Якщо ви хочете з'їсти трохи картоплі фрі, але легкої, то повітряна фритюрниця вам просто потрібна. Ви отримаєте хрумку скоринку смаженої в олії картоплі, як для чіпсів, нарізавши тонкими скибочками свіжу картоплю, так і для паличок, обсмаживши на повітрі заморожену картоплю.
Смажені страви на будь-який смак
Від риби до овочів, від картоплі фрі до панірування, для вечері з родиною та друзями – на будь-який смак.
Для легшого обсмажування
Повітряна камера фритюрниці об'ємом 4 л охоплює продукти на 360° та готує ваші улюблені страви, солодкі та солоні, без додавання жиру.
| Управління | сенсорне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1400 Вт |
| Об`єм | 4 л |
| Дисплей | є |
| Регулятор температури | так |
| Таймер | так |
| Колір | чорний, чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення | так |
| Автоменю | так |
| Вага | 3.6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 29 х 34.5 см |
| Діапазон температур | 40 - 220 °С |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Кришка | знімна |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Особливості | випікання, жарка у фритюрі, запікання овочів і м'яса, сушка, регулювання температури, встановлення часу приготування, Автоменю, Автовимкнення після завершення процесу приготування |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 338 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00