Укр
Рус

Код товару: AR_3016269
Gorenje MC2SBK — це мініатюрна, але функціональна мультиварка, ідеальна для приготування смачних страв у невеликій кількості. Завдяки компактним розмірам і чаші об’ємом 2 літри, вона стане чудовим рішенням для одного-двох осіб, для дачі або офісної кухні. Чаша з антипригарним покриттям легко миється, а корпус із металу та пластику стильно виглядає й витримує щоденне навантаження. Завдяки компактності та зручності, Gorenje MC2SBK стане ідеальним помічником у приготуванні смачної домашньої їжі навіть у найменшій кухні.
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 476 Вт |
| Об'єм чаші | 2 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Дисплей | так |
| Функції | пароварка, підтримання температури, відстрочка старту (таймер) |
| Кількість програм | 5 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | жарка, рис, варіння на пару |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Габарити | 239 х 230 х 223 мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Особливості | підтримка температури, відтермінування старту, звуковий сигнал в кінці циклу, автоматичне вимкнення, легко чистити, електронне управління |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 223 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00