Укр
Рус

Код товару: AR_3017569
Комплект головок торцевих 1/2" та 1/4" 94 предмети Профі Tolsen призначений для професійного використання та підходить для виконання широкого спектра монтажних і ремонтних робіт. Він містить великий набір головок, тріскачок, подовжувачів та інших інструментів, виготовлених із високоякісної хром-ванадієвої сталі, що забезпечує їхню довговічність та стійкість до зносу. Набір стане незамінним помічником як для автосервісів, так і для домашнього використання, гарантує комфортну роботу та точність завдяки широкому вибору розмірів і аксесуарів.
Склад набору:
Характеристики:
| Тип викрутки | тримач біт/насадок |
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 94 шт |
| Комплектація набору | торцеві головки, інструменти для роботи з торцевими головками, біти, шестигранні/зіркоподібні ключі, тримач для біт, тріскачка, подовжувач, кардан шарнірний, головки для свічок запалювання |
| Тип шліца біт | плоский (SL), хрестоподібний (PH), хрестоподібний з насічками (PZ), шестигранний (Hex,H), зірочка (Torx) |
| Профіль Г-образних ключів | шестигранний (Hex) |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | окремі, двосторонній |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/2", 1/4" |
| Довжина торцевих головок | стандартна, подовжена |
| Кількість Torx/Hex ключів в наборі | 3 шт |
| Кількість біт в наборі | 15 шт |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 72 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 62 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4", 1/2" |
| Розміри біт | H5, H6, PH4, SL5.5, T8, PH3, PZ1, PZ2, SL4, SL7, T10, T15, T20, T25, T30, H3, H4 |
| Розміри воротків | 1/4 ": з плаваючою голівкою 115 мм, 1/2": кардан, 1/4": кардан |
| Розміри воротка-викрутки | 1/4": 150 мм |
| Розміри ключів | 1.5 мм, 2.5 мм, 2 мм |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 100мм, 1/2": 125мм, 1/2": 250мм, 1/4": 50мм, 1/4": гнучкий 150 мм |
| Розміри торцевих головок | 1/4" x подовжена 7, 1/4" x 9, 1/4" x подовжена 8, 1/4" x 10, 1/4" x подовжена 9, 1/4" x 11, 1/4" x подовжена 10, 1/4" x 12, 1/4" x подовжена 11, 1/4" x 13, 1/4" x подовжена 12, 1/4" x 14, 1/4" x подовжена 13, 1/2" x 10, SL8, 1/2" x 11, PZ4, 1/2" x 12, H12, 1/2" x 13, SL10, 1/2" x 14, SL12, 1/2" x 15, H14, 1/2" x 16, 1/2" x 17, 1/2" x 18, 1/2" x 19, 1/2" x 21, 1/2" x 22, свічкова 16, 1/2" x 24, свічкова 21, 1/2" x 27, PH1, 1/4" x 4.5, PH2, 1/4" x 5.5, PZ3, 1/2" x 30, T55, 1/2" x 32, T40, H10, T45, 1/2" x 20, T50, 1/2" x 23, H8, 1/2" x подовжена 14, 1/4" x 4, 1/4" x 5, 1/2" x подовжена 15, 1/4" x 6, 1/2" x подовжена 17, 1/2" x подовжена 19, 1/4" x 7, 1/4" x подовжена 6, 1/4" x 8 |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Сумісність | шуруповерт, ручний тримач для біт |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | кардан шарнірний, трещіточна рукоятка, подовжувач, адаптер, тримач для біт |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 281 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00